Chciał wieźć przedszkolaków na wycieczkę

Maj i czerwiec to  szkołach i przedszkolach  sezon wycieczkowy. Wczoraj przedszkolaki z terespolskiego przedszkola przy ul. Sienkiewicza również miały w planie wycieczkę do stadniny w Woskrzenicach. Wycieczka doszła do skutku, ale potrzebny był zmiennik dla nietrzeźwego kierowcy.

Około godziny 8.00 policjanci Wydziału Prewencji z Komisariatu Policji w Terespolu na prośbę kierownictwa placówki przyjechali do rutynowej kontroli kierowcy i autokaru. W trakcie czynności okazało się, że kierowca autokaru marki Renault, który miał przewieźć dzieci do stadniny koni w Woskrzenicach jest nietrzeźwy. 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który podstawił autokar pod przedszkole miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Dzieci i opiekunowie musieli poczekać na trzeźwego zmiennika nieodpowiedzialnego kierowcy.

Policjanci zatrzymali od 48-latka dokument prawa jazdy, a sprawą zajmie się wkrótce bialski Sąd Rejonowy. Kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza