Miasto zareagowało na postulaty mieszkańców


Mieszkańcy pobliskich miejscowości już od dawna zgłaszali do bialskiego magistratu swoje postulaty dążące do rozwiązania problemu komunikacyjnego w tym miejscu. A że jest to miejsce niebezpieczne, mogą o tym świadczyć policyjne statystyki , które potwierdzają że dochodzi tu do kolizji i wypadków.

Przyczyną zdecydowanej większości zdarzeń jest na tym skrzyżowaniu nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, przez kierowców wyjeżdżających z ul. Francuskiej. Natężenie ruchu jest tu duże i i często w godzinach szczytu kierowcy próbują „przecisnąć” się pomiędzy autami jadącymi trasą krajową, co powoduje duże zagrożenie. Poprzednie władze miasta zleciły przygotowanie projektu sygnalizacji świetlnej, który kosztował ponad 34 tys. zł. Z kolei, nowa władza inwestycję zrealizuje do końca września.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza