Utalentowane graficzki z Multicentrum

Julia Chwedoruk otrzymała nagrodę za pięknego anioła  a Anżelika Miszczuk wyróżnienie za portret diabła w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły i diabły- pojęcie dobra i zła”.

Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście we Wrocławiu. Głównym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i umiejętności twórczych dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęło 1360 prac z 178 placówek, skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 25 lat. Jury w skład którego wchodzili m.in. pracownicy naukowi Akademii Sztuk Pięknych przyznało 30 równorzędnych nagród i 70 wyróżnień. Przy wyborze komisja konkursowa brała pod uwagę: umiejętność przedstawienia tematu w formie plastycznej, sugestywność przedstawienia tematu, estetykę, warsztat, oryginalność.

 Młodym artystkom i opiekunce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza