“The Best Trip” Adriana także w Białej Podlaskiej

Na skutek nieszczęśliwego wypadku motorowerowego w którym uczestniczył jako pasażer Adrian cudem uszedł z życiem i do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Od zawsze był miłośnikiem aktywności i sportu, w którym odnosił spore sukcesy. Wypadek nie przekreślił jednak jego szans na normalne życie- normalność natomiast nabrała zupełnie innego znaczenia.

Chcąc pomagać innym rozpoczął pracę instruktora techniki jazdy na wózku inwalidzkim w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Tam też poznał 12- letniego Kubę, który niepełnosprawny jest od urodzenia. Oprócz problemów z poruszaniem się chłopiec ma również niezadowalające warunki mieszkaniowe. Wraz z rodzicami i siostrą mieszka w jednym pokoju kątem u rodziny. Jego największym marzeniem jest własny dom, który najbliżsi wszelkimi siłami starają mu się stworzyć. Przejęty losem 12-latka Adrian postanowił zebrać fundusze, aby to marzenie mogło szybciej się spełnić. Otworzył on specjalne konto, za pośrednictwem którego można wspierać małego Kubę.

Trasę bohatera można śledzić na facebooku, na którym umieszcza relację ze wszystkich odwiedzonych miejsc miejsc. Biała Podlaska również zamierza aktywnie włączyć się w przywitanie   niestrudzonego nastolatka, który w poniedziałek 8 czerwca w godzinach popołudniowych lub wieczornych zawita w nasze okolice. Chętni biegacze lub rowerzyści mogą już w okolicach Łomaz, Dubowa oraz Wólki Plebańskiej gorąco przywitać Adriana i towarzyszyć mu w podróży na odcinku do Białej Podlaskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza