Zmiany w MZK

Kim jest Bogdan Kozioł? W informacji od rzecznika prasowego Prezydenta Białej Podlaskiej czytamy m.in.:
 

Od roku 2001 pełnił funkcję zastępcy dyrektora a od roku 2007 do 2011 Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach. Od roku 2011 był Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Garwolinie. Jest autorem i współautorem wielu wniosków, które uzyskały dofinansowanie z funduszy pomocowych PHARE 2001, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz z programów wsparcia w okresach 2004-2006 i 2007-2013. B. Kozioł jest współtwórcą systemu Siedleckiej Karty Miejskiej. Uczestniczył w posiedzeniach Sejmowej Komisji Infrastruktury, jako przedstawiciel Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji.”
 

Bogdan Kozioł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Obecnie jest radnym miejskim Prawa i Sprawiedliwości w Siedlcach.
 

Jest to druga zmiana na stanowisku prezesa spółki miejskiej po objędciu  urzędu prezydenta przez  Dariusza Stefaniuka. Pierwszym nowym prezesem został Robert Zaremba w Zakładzie Gospodarki Lokalowej zastępując Mieczysława Rutę.
 

ZOBACZ TEŻ: „Kim jest i gdzie będzie mieszkał nowy prezes?”

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza