Floating Spa Ciała i Umysłu

Osoba korzystająca z kabiny, unosi się na powierzchni wody a jest to możliwe dzięki wypierania ciała na powierzchnię poprzez wysoko stężony roztwór soli epsom ( biopierwiastków siarki i magnezu)- tak jak w Morzu Martwym. Temperatura wewnątrz kabiny dostosowana jest do temperatury skóry, wynosi około 35°C. Kąpieli można zażywać na leżąco jak również na siedząco.
 

Kąpiel w solance przynosi ulgę w bólu, koi napięcie i łagodzi stany zapalne, co przynosi korzyści w leczeniu astmy, bólów mięśni, kręgosłupa, stawów, kontuzji, stłuczeń czy migren,obniża wysokie ciśnienie krwi.Eliminuje również skurcze mięśni i problem ciężkich, zmęczonych nóg oraz drętwienia rąk Pomaga usprawnić działanie mięśni i nerwów.

Badania pokazują, że sól Epsom przyśpiesza regenerację aparatu ruchowego ze złamań, zmian zwyrodnieniowych, przyśpiesza leczenie po operacjach szyjnej i lędźwiowej części kręgosłupa.Magnez wspomaga przewodzenie impulsów nerwowo-mięśniowych, tak więc kontroluje praktycznie wszystkie procesy zachodzące w organizmie wpływając w sposób szczególny na nasze zdrowie. Jest też niezbędny do prawidłowego przyswajania wapnia. Pomaga zapobiegać stwardnienie tętnic i zakrzepom krwi Siarczan magnezu poprawia pracę serca i pomaga zapobiegać chorobom serca. Usprawnia funkcjonowanie układu krążenia, obniża ciśnienie krwi, chroni elastyczność tętnic, zapobiega zakrzepom krwi, zmniejszenia ryzyko udarów, ataków serca oraz nagłych zgonów. Zmniejsza ryzyko cukrzycy Właściwy poziom siarczanu magnezu współdziała w procesie przetwarzania insuliny i zwiększa jej przyswajalność przez organizm.

Poprzez leżenie na wodzie następuje najgłębsza forma masażu, wszystkie mięśnie rozluźniają się co powoduje lepszy przepływ limfy oraz krwi do wszystkich komórek ciała i szybsze dostarczenie do nich tlenu i składników odżywczych. Taka forma masażu szybciej reguluje pracę mięśni i regeneruje organizm. Terapia wspomaga  między innymi rehabilitację, leczenie bólu, leczenie bezpłodności i ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie.

To także szereg korzyści dla psychiki. Zabieg daje głęboki relaks, zmniejsza zmęczenie, likwiduje uboczne skutki stresu poprzez uwalnianie endorfin i działa przeciw depresyjnie, zmniejsza poziom napięcia nerwowego, wspomaga terapię leczenia nerwic, depresji i nałogów. Z zabiegu śmiało korzystają osoby nie umiejące pływać. Koszt jednej sesji już od 50 zł

W gabinecie można również podda się zabiegowi Świecowania Uszu-W czasie spalania świecy powstaje delikatne podciśnienie, dzięki czemu następuje oczyszczenie ucha z woskowiny i produktów wydzielania gruczołów łojowych. Następuje regulacja ciśnienia w uchu środkowym z przeniesieniem efektu na zatoki, co powoduje ułatwienie oddychania przez nos i udrożnienie kanału słuchowego. Często efektem zabiegu jest natychmiastowa wyraźna poprawa słuchu.Świecowanie jest skuteczne nie tylko w przypadku chorób narządu słuchu. Bywa pomocne przy niedrożności zatok, migrenie, bólach głowy związanych z nadciśnieniem. Zabiegowi mogą się poddać kobiety w okresie klimakterium cierpiące na uderzenie gorąca. Wskazania: delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny, schorzeniach uszu, gardła, nosa oraz migdałków, stany zapalne zatok przynosowych, przeziębienia, szumy w uszach różnego pochodzenia, dzwonienie w uszach, niedosłuch, nerwowość, zaburzenia snu,bóle i zawroty głowy oraz migreny. Koszt jednej sesji -35zł

Poczuj moc uzdrowiska bez konieczności wyjazdu do sanatorium i zapisz się na sesję już dziś: 505565042 i dowiedź nasz fanpage na facebook.com/FloatingBialaPodlaska

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza