Nie chce być kozłem ofiarnym

Świadkiem w sprawie wyznaczonej na 14 października będzie również prezydent Dariusz Stefaniuk, który po raz kolejny tłumaczyć się będzie z zakupu mebli oraz przydziału mieszkań komunalnych.  Urząd Miasta na rozprawie reprezentowała prawniczka z Gdyni, która już na samym początku wnosiła o oddalenie powództwa Romana Siekierki oraz wielu istotnych dowodów w sprawie przydziału mieszkań.
W toku rozprawy na wniosek Sędziny skłonna była do zawarcia ugody i wypłacenia odszkodowania. Ostateczną decyzję w tej sprawie jednak musi podjąc aktualnie urzędujący prezydent.

Pełnomocnik Siekierki natomiast stanowczo sprzeciwił się argumentacji drugiej strony i chce wyciągnąć na światło dzienne wszystkie nieprawidłowości w przydziale mieszkań na światło dzienne. Dotyczy to otrzymania mieszkania komunalnego przez doradcę Dariusza Stefaniuka. 

Zgodnie z pozwem to na skutek tych działań powód stracił prace i został zwolniony w trybie natychmiastowym. Nie che być kozłem ofiarnym i odpowiadać za czyjeś niedociągnięcia i dąży do wyjaśnienia tej kontrowersyjnej sprawy. Czy zdecyduj e się na ugodę  z Urzędem Miasta i czy włodarz zgodzi się wypłacić odszkodowanie? Tego dowiemy się w przeciągu 21 dni, gdyż dokładnie tyle czasu sąd dał stronom na zawarcie ugody i poinformowania o jej warunkach.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza