Zakończenie roku szkolnego we Wspólnym Świecie

Rok szkolny, który właśnie się zakończył, był pracowity i dla uczniów, i dla nauczycieli. Dzieci dostały świadectwa i dyplomy, a pedagodzy kwiaty i serdeczne podziękowania za zaangażowanie. – Dla nas ważne są wszystkie osiągnięcia naszych podopiecznych.

Cieszą nas nawet te najmniejsze, bo świadczą o postępach naszych dzieci. One są miarą naszych sukcesów, sukcesów edukacyjnych i terapeutycznych – mówi Anna Chwałek, prezes Stowarzyszenia Wspólny Świat w Białej Podlaskiej. Dokonań zarówno nauczycielom, dyrekcji ośrodka jak i dzieciom gratulował Riad Haidar, przyjaciel stowarzyszenia kibicujący jego planom rozwoju.

Przed przedszkolakami i uczniami zasłużone wakacje i czas beztroskiego wypoczynku. Jednak pracownicy ośrodka przygotowują się do kolejnych wyzwań. – Przed nami następny rok szkolny. Stawiamy sobie kolejne cele, których osiągnięcie wiąże się z ciężką pracą. Między innymi musimy przygotować się do otwarcia gimnazjum – wyjaśnia prezes Wspólnego Świata.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza