Wakacje z Bogiem

Czterodniowe spotkania będą odbywać się na placu w pobliżu kościoła, który w tym roku pomieści około 175 uczestników podzielonych na 12 grup. Nad ich bezpieczeństwem oraz doskonałą zabawą czuwać będą animatorzy, którzy w dniu dzisiejszym mieli okazję zapoznać się z podopiecznymi. 

Nowenna do Św. Michała Archanioła oraz Msza Święta rozpoczęła dziś pierwszy z dzień wakacyjnej zabawy. Oprócz wyśmienitego poczęstunku nowo powstałe grupy miały okazję lepiej się poznać w trakcie pierwszych zabaw animacyjnych oraz niezwykle istotnych rozmów na temat bezpieczeństwa, które w przypadku takiej ilości uczestników jest niezwykle istotne. Każda z 12 grup najmłodszych oraz tych nieco starszych uczestników otrzymała swojego patrona, z którego historią oraz życiem zapoznali się na pierwszym spotkaniu.

To jedynie wstęp do wielu niezapomnianych wrażeń oraz duchowych przeżyć o które zadbała lokalna parafia. Już od jutra na twarzach najmłodszych zagości wiele uśmiechu i radości a wszystko to za sprawą licznych gier, zabaw, fantastycznych pokazów i innych atrakcji, które nie mogły by mieć miejsca bez wsparcia sponsorów oraz zaangażowania organizatorów.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza