Tubas Składowski

Z przodu Domek i Woytak, na gitarach Jeff i Qdłaty, na klawiszach Huffy, na perkusji Mewa – Tubas Składowski za każdym razem brzmi tak samo energetycznie i z pełnym luzem. Wszyscy znają się od dawna, co widać doskonale na scenie, bo każdy numer wydaje się trafiony w punkt. Często chodzi o najzwyklejszą zabawę, ale nie brakuje też ważnych słów, zaangażowania w kwestie społeczne i ekologiczne. Potwierdzeniem debiutancki album grupy, który już w formie graficznej zapowiada konkretny przekaz.

 

Ostatnio przywieźli z Dębicy główną nagrodę konkursu “Dobre dźwięki” i zaprezentowali się na scenie Goodfest 2015 obok takich gwiazd jak xxanaxx i Hey. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał także nowy klip Tubasów do remiksu tytułowego utworu z ich debiutanckiej płyty. To zapowiedź remiksowej EP-ki, na której pojawią się także Tas, Qciek i Spajku/Dziunek.

W piątek bialska ekipa na pewno nie zawiedzie, a na wszystkich którzy pojawią się na Placu Wolności, w przerwie koncertu czekają atrakcyjne nagrody. Uczta dla uszu rozpocznie się o godz. 19.00.

 

https://www.facebook.com/events/689355947835267/ – wydarzenie na facebooku,

w załączniku przesyłam plakat imprezy.

 

Rozkład jazdy wakacyjnych koncertów:

10.07 – Tubas Składowski

17.07 – Kasia Sawczuk

24.07 – Silk

31.07 – E 30 Acoustic Trio

 

07.08 – Seaside Jazz Band

14.08 – Dominik Kanderski Blues Band

21.08 – Chwilka

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza