Wakacje z Bogiem – kolejny dzień

W tym dniu najbardziej oczekiwana atrakcja w postaci ogromnych dmuchanych zjeżdżalni była do dyspozycji uczestników przez cały dzień. Sygnałem do rozpoczęcia zabawy był pierwszy zjazd proboszcza z wysokości, którym jednoznacznie dał wszystkim sygnał do rozpoczęcia zabawy. Aby nikt nie opadł z sił i miał energię do dalszych aktywności niezbędny okazał się sycący posiłek, przy którym nikt nie grymasił. Widok stosu pudełek dostarczonej przez sponsorów pizzy wzbudził natychmiastowe zainteresowanie zbliżającym się obiadem.

Najedzone i w doskonałych nastrojach dzieciaczki mogły dać odpocząć swoim mięśniom i skupić się na prowadzonych przez animatorów zajęciach plastycznych różnego rodzaju oraz niezwykle ważnych warsztatach z udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone były przez zaproszonych dwóch ratowników medycznych, którzy podzielili uczestników na grupy aby efektywnie przedstawić tajniki ratowania życia w sytuacjach jego zagrożenia. 

W umilanie wakacyjnego czasu włączyli się także wolontariusze bialskiego oddziału Caritas, którzy przygotowali taneczną niespodziankę. Na scenie pojawiła się animatorka, która przy dźwiękach popularnych i znanych przebojów pokazywała różnego rodzaju tańce, zachęcając zebranych do aktywnego uczestnictwa. 

Kolejne niespodzianki już dziśą od godz.9.00

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza