Kto rozpoznaje sprawców kradzieży?

Z ustaleń policjantów wynika, że podczas kiedy jeden z trzech mężczyzn dokonywał kradzieży, dwaj pozostali odwracali uwagę personelu. Wizerunek osób mogących mieć związek z tą kradzieżą został utrwalony przez monitoring.

     Do kradzieży doszło 5 lipca b.r. około godziny 14.00. Z ustaleń policjantów Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu wynika, że jej sprawcami są trzej dobrze zbudowani, krótko ostrzyżeni mężczyźni. Sprawcy poruszali się samochodem marki Renault Megane koloru srebrnego.  Podczas kiedy dwóch z nich odwracało uwagę personelu, trzeci wszedł na zaplecze sklepu i z sejfu ukradł pieniądze.

    Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości sprawców kradzieży, dlatego zwracamy się z apelem do osób, które rozpoznają mężczyzn zarejestrowanych na monitoringu sklepowym. Osoby te prosimy o kontakt z numerem telefonu: 662186046 lub dyżurnym bialskiej jednostki Policji, tel. 83 344 83 00.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza