Zakończył się kurs samoobrony “Bezpieczna Biała”.

Spotkanie podsumowujące obyło się w magistracie. Oprócz prezydenta gratulacje kobietom złożył komendant straży miejskiej Artur Żukowski oraz prowadzący zajęcia Artur Kozioł. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, cieszymy się że bialczanki tak chętnie wzięły udział w naszych zajęciach. Liczę na to, że nie stracicie panie z nami kontaktu. Bardzo nam zależy, aby absolwenci i absolwentki kursu się integrowali – podkreślał prezydent Stefaniuk.

 

Pochwał dla pań nie szczędził także prowadzący zajęcia. – Panie wykazały się dużą determinacją. Liczę, że zapiszecie się na kolejne zajęcia, tym razem bardziej zaawansowane – mówił Artur Kozioł. 

 

Kobiety otrzymały certyfikat ukończenia kursu, broszurę z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi samoobrony oraz koszulkę z logo 490-lecia nadania praw miejskich Białej Podlaskiej.

 

„Bezpieczna Biała” to element reformy straży miejskiej. W nowej siedzibie służb znajduje się salka treningowa, na której samoobrony uczą się kobiety, dzieci, a już wkrótce także seniorzy. Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu straży miejskiej: 83 341 64 86.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza