Jakie filmy i koncerty możemy zobaczyć?

Filmowy cykl w Parku Radziwiłłowski  będzie ruszał w każdy sierpniowy poniedziałek prezentacją kina polskiego. Będzie coś dla tych, którzy oczekują lekkiej rozrywki i dobrego humoru, jak również coś dla wielbicieli kina ambitnego. Głosy czytelników portalu wskazały trzy polskie filmy: Poranek Kojota, Jasminum i Sztos. 

Ciekawie zapowiadają się wtorkowe koncerty, które otworzy legendarny występ Michaela Jacksona z lat 80. na stadionie Wembley. Również w kolejnych odsłonach cyklu nie zabraknie emocji. Usłyszymy koncert AC/DC, Beyonce oraz Kings of Leon. Coś specjalnie dla siebie znajdą wielbiciele klasyki i najnowszych trendów muzycznych. Każdy koncert to nie tylko świetna muzyka, ale również wielkie widowiska, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym odbiorcom. 

Zwieńczeniem letniego cyklu będą z pewnością filmy z najwyższej światowej półki. W każdą środę sierpnia będziemy oglądali zagraniczne obrazy, wobec których nie da się przejść obojętnie. Wystarczy tylko zaznaczyć, że zestaw czterech filmów otworzy francuska komedia „Nietykalni”, która odbiła się szerokim echem na całym świecie. Rekordy popularności biła również w Polsce, czego potwierdzeniem wyniki głosowania czytelników naszego portalu, bo film zdeklasował mocną konkurencję. Inne produkcje, które zobaczymy w parku to: Nauka spadania, Kobieta w czerni i Żelazna dama. 

Kino letnie będzie towarzyszyło mieszkańcom od poniedziałku do środy przez cały sierpień. Początek każdego seansu i koncertu o godz. 20.00 w Parku Radziwiłłowskim. Wstęp na wszystkie pokazy będzie bezpłatny. 

Kino letnie w Parku Radziwiłłowskim

Polskie poniedziałki

10 sierpnia: Poranek Kojota

17 sierpnia: Jasminum

24 sierpnia: Sztos

Koncertowe wtorki

4 sierpnia: Michael Jackson – Live At Wembley

11 sierpnia: ACDC – Live At Riverplate

18 sierpnia: Beyonce – Life is But A Dream/Live In Atlantic

25 sierpnia: Kings of Leon – Live At The O2

Kino światowe na wieczory środowe

5 sierpnia: Nietykalni

12 sierpnia: Nauka Spadania

19 sierpnia: Kobieta w czerni

26 sierpnia: Żelazna dama

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza