Piątkowy koncert E30 Acoustic Trio


Marek Jakubiak, Paweł Radyno, Radosław Husza dali z siebie wszystko. Improwizacjom i spontanicznym popisom nie było końca. Brawurowe zagrywki publiczność za każdym razem nagradzała gromkimi brawami. Oklasków nie brakowało przede wszystkim gdy swoje partie prezentował znany saksofonista Tomasz Rogalski. Fantazja i pełna swoboda z jaką atakował kolejne dźwięki były godne podziwu. Nie mniejszy podziw wzbudzała Maryna Lasiecka, która jako drugi gość wieczoru odśpiewała z zespołem trzy utwory. Być może to dobra sugestia, że trio powinno w najbliższym czasie powiększyć swój skład? 

W piątek na Placu nie zabrakło konkursów, w których szczęśliwcy mieli okazję zdobyć między innymi wejściówki na poniedziałkową inaugurację Kina Letniego. Przypomnijmy że już 3 sierpnia będzie można obejrzeć Pingwiny z Madagaskaru i Skyfall. Dzień później kino pod chmurką zagości już na stałe w Parku Radziwiłłowskim, gdzie od poniedziałku do środy, do końca wakacji, zobaczymy najlepsze polskie i zagraniczne produkcje oraz wyjątkowe koncerty. Początek każdego seansu o godz. 20.00. 

Wielbiciele piątkowych koncertów również nie mogą narzekać. Dopiero scena ostygła z gorących wrażeń po występie E30 Acoustic Trio, a już 7 sierpnia kolejne emocje. Tym razem zobaczymy i usłyszymy Seaside Jazz Band i należy przypuszczać, że po raz kolejny będzie gorąco. 

www.bialapodlaska.pl

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza