Bo z Perspektywą fajnie jest

Organizacja ponad dziesięć lat prowadzi na terenie miasta dwie placówki wsparcia dziennego, które sprawują opiekę nad dziećmi i młodzieżą. Z zajęć w świetlicach korzysta w roku szkolnym ponad 60 dzieci. Działalność placówek jest finansowana ze  środków urzędu miasta.

Przez cały rok szkolny opiekunowie wkładają wiele pracy w wychowanie tych młodych ludzi. 

-Większości naszych podopiecznych nie stać na wyjazd na kolonie, czy inne obozy. Wakacje spędzą więc w swoich domach i na „swoich” podwórkach. Odskocznią od codzienności jest oferta wakacyjna z jaką wychodzimy rokrocznie organizując wakacje w mieście naszym podopiecznym– informuje Katarzyna Sierpotowska prezes Stowarzyszenia.

Wakacje z Perspektywą trwały przez cały lipec. W ciągu tych pięciu tygodni dzieci miały bezpłatne wejścia do Aqaparku, były w kręgielni oraz w Muzeum. Jedną z atrakcji był wyjazd do Grabanowa, gdzie dzieci zwiedzały pasiekę. Wychowankowie brali czynny udział w prowadzonej przez Bialskie Centrum Kultury imprezie pt. Wakacje w mieście.

Każdego dnia wakacji wychowankowie korzystali z posiłków przygotowywanych przez wychowaców. Środki finansowe na zaspokojenie potrzeb konsumpcyjnych dzieci pochodziły z funduszu społecznego bialskiego magistratu. 

Na zakończenie 24 wychowanków, którzy aktywnie uczęszczali na zajęcia pojedzie na tygodniowy wyjazd na kolonie. Wyjazd ten jest bezpłatny, a środki finansowe pozyskane zostały z bialskiego magistratu.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza