Nocna wycieczka rowerowa

W poprzednich latach nocne rajdy cieszyły się dużą popularnością, więc tegoroczne wakacje również nie mogą się bez niego obyć. Świat nocą wygląda zupełnie inaczej, a znane nam trasy poznajemy na nowo.

To również idealna okazja by w wolnej chwili poopowiadać sobie straszne historie, a w tej edycji – by zobaczyć spadające gwiazdy. Noc z piątku na sobotę, będzie zaraz po kulminacyjnej nocy, podczas której podziwiać można nawet do 100 “spadających gwiazd”.

Zasady bezpieczeństwa:

– Na rajd OBOWIĄZKOWO zabieramy pełne oświetlenie roweru – na przód i na tył.
– Prosimy o zabranie KAMIZELEK ODBLASKOWYCH ! – Jeśli ktoś takowej jeszcze nie posiada – dla 5     pierwszych osób bez kamizelki mamy klubowe wdzianko odblaskowe od naszego sponsora CH Rywal.
– W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych i chęci – możemy pokusić się o małe ognisko nad międzyrzeckimi jeziorkami. Na wszelki wypadek można więc wziąć co nieco na kija 🙂
– Osoby nieletnie mogą jechać na rajd jedynie w towarzystwie osoby pełnoletniej (rodzina, pełnoletnie koleżeństwo)

Planowana trasa przejazdu:

  BiałaPodlaska – Janówka – Młyniec – Leszczanka – Witoroż – Strzyżówka – Żerocin – Zahajki – Bereza – Międzyrzec Podlaski 

(powrót z Międzyrzeca wzdłuż torów kolejowych lub trasą E30)

Dystans: ok 70km
Drogi: Asfalt, drogi gruntowe

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza