Prawdziwy wysyp nietrzeźwych kierowców

W szeregu bialskich gmin w ten weekend odbywały się dożynki, bądź inne imprezy. Niestety  wielu uczestników tych imprez zapomniało o podstawowej zasadzie bezpieczeństwa na drodze: Nie wsiadać za kierownicę po alkoholu. Od piątkowego popołudnia do niedzieli wieczór, policjanci mieli pełne ręce roboty, nie tylko przy zabezpieczeniu tych imprez, ale także przy wykonywaniu czynności z kolejnymi ujawnionymi nietrzeźwymi kierowcami. Łącznie funkcjonariusze zatrzymali 23 takie osoby.

Wśród kierowców bez wyobraźni 9 jechało pojazdami mechanicznymi, a 13 wsiadło za kierownice rowerów. 10 osób zostało zatrzymanych na terenie miasta i gminy Biała Podlaska, po cztery na terenie działania komisariatów w Wisznicach i Janowie Podlaskim i po 3 na terenie komisariatów w Terespolu i Miedzyrzecu Podlaskim.

Wśród kierujących pojazdami mechanicznymi „na czoło” wysuwa się 48-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, która miała w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Kobieta będąc w takim stanie zajechała Oplem zatankować paliwo na stację paliw przy ul. Sidorskiej i cofając uszkodziła zaparkowanego tam mercedesa. Blado przy niej wypada 52-letni rowerzysta z gminy Konstantynów. Zatrzymany na ul. Janowskiej w Konstantynowie kierowca jednośladu wydmuchał nieco ponad 3,2 promila.

Oczywistym jest, że policjanci nie wyłapali wszystkich nietrzeźwych kierowców, którzy ostatniego weekendu jeździli po naszych drogach. Biorąc to pod uwagę możemy mówić o prawdziwym szczęściu, że nie spowodowali oni żadnych poważnych  zdarzeń w ruchu drogowym.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza