Kolejna edycja Warsztatów dla Zakochanych

Spotkania skierowane są do par, które chcą budować swoją relację na mocnych fundamentach. Tematy mają inspirować, a spotkania stworzyć okazję i możliwość do rozwoju związku. Z wykładów często nie wiele się pamięta, inaczej jest z ćwiczeniami w których się uczestniczyło. Dlatego najbardziej wartościowe jest to, co pary wypracują same. Dajemy możliwość podejmowania ważnych tematów przy własnym stoliku w przyjaznej i miłej atmosferze. 

Kurs na Miłość dla Zakochanych i Narzeczonych to cykl trzynastu, cotygodniowych spotkań, które trwają  trzy godziny. Prowadzącymi są małżeństwa mające doświadczenie w zajęciach warsztatowych. 

Tematy spotkań są bardzo interesujące , poruszają takie zagadnienia jak komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, seks czy relacja z teściami. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października, o godzinie 17 w sali „ Kursu na Miłość ”, która mieści się w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Białej Podlaskiej (przy ulicy Narutowicza 37).

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kursnamilosc.pl . Tam znajduje się szczegółowy harmonogram spotkań i formularz zgłoszeniowy. 

Serdecznie zapraszamy.                                                                                                    

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza