“Sprawni Poprzez Sport 2015”

Imprezę zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy (ŚDS) w Białej Podlaskiej w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP. Celem festynu jest integracja społeczna osób niepełnosprawnych poprzez rozwój i podtrzymywanie kontaktów społecznych. Dzięki niemu otoczenie staje się wrażliwsze na potrzeby niepełnosprawnych. Uczestnicy m.in. grali w gigantyczne piłkarzyki i jeździli na byku rodeo. Podczas wydarzenia zagrał zespół Złote Struny. Wystąpiły Olesia Myronenko z tańcem brzucha i Anna Myronenko z piosenką „Hallelujah”. Oprócz tego zgromadzeni mogli obejrzeć pojazdy, które prezentował Daniel Żukowski z Automobil Klub Biała Podlaska . – Na tej cyklicznej imprezie spotkało się 17 jednostek z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Jesteśmy tu, aby pokazać, że sport może być doskonałą zabawą. Nawiązują się nowe przyjaźnie, znajomości – mówi Anna Utka, kierownik ŚDS w Białej Podlaskiej.

W spotkaniu wzięli udział uczestnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Ośrodka Wsparcia, Stowarzyszenia „Wspólny Świat”.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza