Kolejny cios w przemytniczy interes

Mundurowi natrafili na papierosy kontrolując pociąg towarowy wjeżdżający do Polski z Białorusi. Pod ładunkiem nieokorowanych bali drewna funkcjonariusze znaleźli pudła owinięte czarną folią. Po rozładunku drewna wydostali z wagonu kilkadziesiąt identycznych pudeł z papierosami o wartości rynkowej około 700 tys. zł.

To kolejny w ostatnich dniach tak duży nielegalny transport papierosów zatrzymany na granicy z Białorusią. Zaledwie tydzień wcześniej funkcjonariusze Izby Celnej w Białej Podlaskiej kontrolujący wagony kolejowe wjeżdżające do Polski przez przejście graniczne w Terespolu udaremnili przemyt ponad 240 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o wartości rynkowej, bagatela, trzech milionów złotych. Była to największa jak do tej pory jednorazowa przesyłka papierosów ujawniona przez celników na odcinku granicy w województwie lubelskim.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza