CHÓR SCHOLA MISERICORDIS CHRISTI – WYJĄTKOWY KONCERT

Miło jest nam poinformować Państwa, że chór Schola Cantorum Misericordis Christi działający przy Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej zaśpiewa koncert w jednej z najlepszych sal koncertowych w Polsce.

15 listopada 2015 r. młodzi chórzyści zaśpiewają w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Koncert będzie zwieńczeniem II Kongresu Muzyki Liturgicznej Archidiecezji Katowickiej a także prezentacją Polskiej Federacji Pueri Cantores. Wpisuje się on również w obchody 80 rocznicy powstania NOSPR. Nowa sala koncertowa została oddana do użytku w 2014 roku i słynie z doskonałej akustyki nie tylko w Polsce ale i Europie.Miło nam, że chór z Białej Podlaskiej będzie reprezentował nasze miasto w tak prestiżowym wydarzeniu i miejscu.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza