Nowi policjanci i nowe radiowozy

Wczoraj na uroczystościach związanych ze ślubowaniem nowoprzyjętych funkcjonariuszy poważny zastrzyk osobowy, jak i rzeczowy, otrzymała bialska jednostka Policji. Z 14 nowych policjantów w województwie lubelskim, aż czterech trafiło do Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze trafią do służby w Komisariatach Policji w Terespolu, Miedzyrzecu Podlaskim, Janowie Podlaskim oraz Wydziale Ruchu Drogowego KMP. 

Miłym akcentem wczorajszej uroczystości były również nowe radiowozy przeznaczone do służby w powiatach woj. lubelskiego. Z 29 pojazdów, których kluczyki trafiły wczoraj do policjantów, cztery przyjechały do Białej Podlaskiej. Dwa z nich to efekt współpracy z samorządami, które współfinansowały ich zakup. W ten sposób do KP w Terespolu trafi nowa Kia Ceed, na którą „zrzuciły się” wszystkie samorządu z terenu działania tego komisariatu. Jeszcze w tym roku, dzięki pieniądzom samorządowym terespolskich policjantów zasili kolejny taki radiowóz. Drugie oznakowane auto trafi do KP w Wisznicach. W jego kosztach partycypowały samorządy z Wisznic i Łomaz. 

W podobny sposób zasilony oznakowanymi radiowozami zostanie wkrótce Komisariat Policji w Miedzyrzecu Podlaskim. Dwa, współfinansowane ze środków KGP i wszystkich miejscowych  samorządów, radiowozy jeszcze w tym roku powinny trafić do tego komisariatu. 

Kolejne dwa przekazane wczoraj samochody to Skody Yeti. Auta z benzynowym silnikiem 1.4, 4×4, wstępnie są przeznaczone do Wydziału Prewencji KMP w Białej Podlaskiej. Pojazdy te zostały sfinansowane z programu „Razem na rzecz bezpieczeństwa woj. lubelskiego i obwodu wołyńskiego” . 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza