Wojciech Sosnowski kandydat do Sejmu RP

Nie składam obietnic tylko aktywnie pracuję na rzecz regionu – przekonywał dziennikarzy Wojciech Sosnowski, kandydat PO w wyborach do Sejmu z okręgu wyborczego nr 7. Startujący z szóstego miejsca Sosnowski chce m.in. zmiany systemu kształcenia zawodowego, która pozwoli znaleźć zatrudnienie w konkretnych zawodach.

Wojciech Sosnowski chce na ten cel wykorzystać m.in. unijne fundusze. Powołujący się na kilkuletnie doświadczenie w pracy w bialskim samorządzie, chce w przyszłym parlamencie skutecznie lobbować na rzecz regionu – m.in. w sprawie pozyskania pieniędzy na budowę wschodniej obwodnicy Białej Podlaskiej czy gospodarcze ożywienie regionu.

Kandydujący z szóstego miejsca Sosnowski, jest obecnie wiceprzewodniczącym rady miasta Biała Podlaska, pełni również funkcję przewodniczącego Regionu Lubelskiego Stowarzyszenia Młodzi Demokraci.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza