Warsztaty wokalne “BEL CANTO na Podlasiu”

Kurs przeznaczony jest dla młodych śpiewaków,  kandydatów na studia wokalne, śpiewających aktorów, absolwentów i studentów wokalistyki oraz uczniów końcowych klas średnich szkół muzycznych. W kursie można brać udział w sposób aktywny lub w charakterze obserwatora. Tematem warsztatów będzie technika śpiewu i interpretacja utworów z naciskiem na polską, włoską, niemiecką i francuską lirykę wokalną. Na zakończenie kursu przewidziany jest koncert z udziałem wszystkich uczestników i Orkiestry Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej.  Organizacja kursu jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu Banku Zachodniego WBK.

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły do dnia 9 listopada  Warszawska 12 B. (Park Radziwiłła.) Zapraszam serdecznie Waldemar Maciej Robak.

Chętni do wzięcia udziałau powinni przygotować krótki utwór. Może to być aria starowłoska, pieśń Fr. Chopina lub S. Moniuszki. Oto kilka propozycji: Jubilate Deo – Andre Campra, Per la Gloria – Giovanni Battista Bononcini, W. A. Mozart – Duet La ci darem la mano – sopran i baryton,  S. Moniuszko – Wesół i szczęśliwy , Vado ben spesso – Giovanni Battista Bononcini,  Caro Mio Ben – G. Giordani. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza