Bialscy akademicy rozgromili Włókniarza

Przedmeczowe obawy zawodnika gospodarzy Marcina Stefańca okazały się więc bezpodstawne, bo tracący dotychczas
niewiele bramek zawodnicy z Łódzkiego stracili ich tym razem dokładnie trzy tuziny.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli bialczanie, którzy rozkręcali się z minuty na minutę i po 9. mieli już cztery bramki
w zapasie (7:3). Rozpędzeni akademicy wcale nie zamierzali zwalniać tempa i w 16 min. po celnym karnym Marcina Stefańca
było już 11:4! Po pierwszych trzydziestu minutach szczypiorniści AZS-u AWF gromili rywali z KKS-u Konstantynów Łódzki 20:7
i chyba tylko jakiś kataklizm mógłby odmienić losy tego meczu. Z ciekawostek „przyrodniczych” godnym uwagi wydarzeniem
tej części gry były snajperskie popisy… bramkarza Włókniarza Remigiusza Florczaka. Bynajmniej nie były to jakieś fenomenalne
parady między słupkami a dwie bramki rzucone z karnych.

Ostatecznie bialscy akademicy rozgromili Włókniarza różnicą 22. bramek. Najbliższym mecz AZS AWF rozegra już w
najbliższą środę w Łodzi z tamtejszym CkKS-em.

AZS AWF Biała Podlaska – KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 36:14 (20:7)