Jesienna Aukcja w Janowie


Wśród koni wystawionych na Jesiennej Aukcji znalazły się klacze i ogiery hodowlane, konie pod siodło i w treningu wyścigowym oraz wałachy. Ze zgłoszonych 51 koni na aukcji zaprezentowano 48, gdyż 3 zostały wycofane. Ostatecznie sprzedało się 21 koni. Najdroższą wylicytowaną cenę 16,2 tys. euro zapłacił nabywca dwuletniej siwej klaczy El Medisa ze Stadniny Koni w Michałowie. Druga najwyższa cena tej aukcji to 14 tys. euro uzyskana za klacz Eliksja – również siwą dwulatkę z Michałowa. Najniższe kwoty zapłacili nabywcy wałachów.

Jesienna Aukcja w Janowie Podlaskim była trzecią i ostatnią w bieżącym sezonie dużą aukcją zorganizowaną na terenie janowskiej stadniny. W sierpniu br. w Janowie odbyły się prestiżowa aukcja Pride of Poland i Aukcja Letnia, w trakcie których padł historyczny rekord 1,4 mln euro za klacz Pepita.

źródło: Biuro Rzecznika Prasowego ANR

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza