Międzynarodowy turniej piłki ręcznej

Zgrupowanie w naszym mieście potrwa do niedzieli 9 listopada (turniej zakończy się dzień wcześniej). Łącznie rozegrane zostanie sześć meczów. Wstęp na wszystkie pojedynki jest wolny. Organizatorami są: Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz klub AZS AWF Biała Podlaska. Juniorami młodszymi są zawodnicy urodzeni w 1998 roku.

Terminarz turnieju:
6 listopada

Polska B – Austria (godz. 16.00)
Polska A – Białoruś (godz. 18.00)

7 listopada
Austria – Białoruś (godz. 16.00)
Polska A – Polska B (godz. 18.00)

8 listopada
Polska B – Białoruś (godz. 10.00)
Polska A – Austria ( godz. 12.00)

To nie koniec dobrych informacji. Wszystko wskazuje na to, że gród nad Krzną gościć będzie szczypiorniaka na najwyższym poziomie. 22 i 28 listopada piłkarze ręczni Azotów Puławy walczyć będą z Pfadi Wintertur ze Szwajcarii w ostatniej rundzie eliminacyjnej Pucharu EHF (odpowiednika piłkarskiej Ligi Europy). 

Jeżeli zawodnicy z województwa lubelskiego wygrają dwumecz to bardzo prawdopodobne jest, że mecze fazy grupowej rozgrywane będą właśnie w Białej Podlaskiej. Hala w Puławach nie spełnia wymagań europejskiej federacji. Za to AWF dysponuje nowoczesną halą na blisko 2,5 tys. miejsc. To może być prawdziwe święto piłki ręcznej. W tej sprawie Azoty i AZS AWF prowadzą rozmowy. Działacze z Puław wizytowali już nasze miasto, halę oraz bazę hotelową. Czekamy na pozytywne rozstrzygnięcia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza