Bezpiecznie w czasie Akcji ZNICZ

Łącznie w ciągu czterech dni akcji służbę pełniło blisko 300 policjantów, w tym 97 funkcjonariuszy ruchu drogowego. W zabezpieczeniach pomagali nam funkcjonariusze Straży Miejskiej i Straży Granicznej.

Nie obyło się natomiast bez nietrzeźwych kierowców. Policjanci zatrzymali łącznie 13 takich osób, w tym czterech kierujących pojazdami mechanicznymi (dwóch popełniło przestępstwo, a dwóch wykroczenie).

Reasumując oceniamy przebieg akcji ZNICZ w powiecie bialskim pozytywnie. W skali całego kraju, gdzie wzrosła liczba wypadków i ofiar śmiertelnych, u nas było spokojnie i jak w ubiegłym roku obyło się bez wypadków drogowych.

Ogromnej większości kierowców dziękujemy za bezpieczną jazdę, cierpliwość i wyrozumiałość, której często wymagało poruszanie się w rejonie cmentarzy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza