OFERTA DLA WYSTAWCÓW I HANDLOWCÓW

Czekamy na zgłoszenia wystawców i handlowców. Preferowany asortyment to artykuły świąteczne, stroiki, ozdoby choinkowe, pamiątki, wyroby ceramiczne, wikliniarskie, biżuteria, choinki oraz akcesoria do ich upiększania
i montażu. Zapraszamy również wytwórców świątecznych wędlin, wyrobów regionalnych oraz miodów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Do dyspozycji wystawców oddajemy 20 stoisk o wymiarach 1,5 x 2 m (1/2 domku) w 10 ogrzewanych, drewnianych domkach handlowych typu półotwartego, wyposażonego z trzech stron w obszerne lady. 

Dla odwiedzających Jarmark przygotowaliśmy wiele zimowych i świątecznych animacji oraz towarzyszące wydarzenia kulturalne.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji (poniedziałki, środy, piątki w godz. 8.00-17.00, wtorki i czwartki 8.00-16.00)

Kamila Olejek, Karolina Stefaniak, tel. 83 341 67 18, mail.: impresariat@bckbialapodlaska.pl


Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza