Czterech rannych po wypadku w Wysokiem

Do wypadku doszło po godzinie 20.00 na krajowej „dwójce” na wysokości miejscowości Wysokie. Z nieustalonych na razie przyczyn, na prostym odcinku drogi kierowca jadącego w kierunku Siedlec samochodu marki Daewoo Nexia zjechał na przeciwny pas ruchu, otarł się o bok naczepy jadącego w kierunku granicy tira, po czym wpadł do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie jechało 4 mieszkańców powiatu siedleckiego. Do ich wydobycia  strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Wszyscy mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Najcięższych obrażeń doznał kierujący autem 58-letni mieszkaniec Siedlec, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno on, jak i Białorusin kierujący tirem, byli trzeźwi. Wypadek spowodował kilkugodzinne utrudnienia w ruchu na drodze krajowej.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza