Zatrzymany na granicy

W dniu 12 listopada  br. na terenie drogowego przejścia w Terespolu – na kierunku wjazdowym, zatrzymano 55 – letniego ob. Iranu, kierowcę samochodu marki DODGE NITRO. W czasie kontroli granicznej ustalono, iż w samochód którym podróżował jest poszukiwany jako dowód w postępowaniu karnym. Szacunkowa wartość pojazdu to 62 000 zł. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Kierowca wraz z poszukiwanym pojazdem, został przekazany Policji. 

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas kontroli granicznych, działając również w oparciu o zespół do zwalczania przestępczości samochodowej, funkcjonujący w strukturach NOSG, zatrzymali od początku roku ponad 240 pojazdów pochodzących z przestępstwa o wartości ponad 7 mln zł.
 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza