Pół kilograma amfetaminy w mieszkaniu 19-latka

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej uzyskali informację, że 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może posiadać narkotyki. Ustalenia policjantów potwierdziło przeszukanie mieszkania w bloku, które zajmował nastolatek. W szafie w przedpokoju znaleziono 543 g białego proszku. Badanie zabezpieczonej substancji testerem narkotyków wykazało, że jest to amfetamina.

   

19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj w siedzibie bialskiej prokuratury usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, a sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Takie przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

   

Bialczanin jest dobrze znany bialskim policjantów, jednak to jego pierwsze zarzuty za przestępstwo narkotykowe. Wcześniej był notowany za kradzież, oszustwo i pobicie.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza