“Gwiazdka dla bezdomniaka”

Zamiast tego zachęcają, by w okresie zimowym wspierać bezpańskie zwierzaki w inny sposób. Nawet jeśli 
nie mamy czasu, by w przedświątecznym rozgardiaszu wozić rzeczy do schroniska, możemy coś im podarować.
Jak? Przez internet. Na platformie www.dlaSchroniska.pl ruszyła właśnie akcja specjalna „Gwiazdka dla bezdomniaka”,
w której uczestniczy także placówka z naszego miasta.

Według badań nawet 7 na 10 osób kupuje swojemu pupilowi coś pod choinkę, wydając na ten cel średnio od 50 do 100 zł. Niestety nie wszystkie zwierzaki mają tyle szczęścia – te bezpańskie najczęściej spędzają Boże Narodzenie samotnie w schroniskowych boksach, a o upominkach mogą tylko pomarzyć. W tym roku każdy z nas może jednak zostać Świętym Mikołajem i zrobić im miłą niespodziankę. Schronisko dla Zwierząt „Azyl” z Białej Podlaskiej, a także kilkadziesiąt innych placówek i fundacji z całej Polski zbiera bowiem świąteczne dary przez internet. – W ramach akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” każdy już za kilka-kilkanaście złotych może podarować zwierzakom dobrej jakości karmę w dowolnej ilości, w zależności od tego, jakimi środkami dysponuje – dla nas liczy się każdy gest. Wystarczy wejść na stronę www.dlaSchroniska.pl, a następnie w zakładce „Schroniska” wskazać akcję „Gwiazdka dla bezdomniaka”. Tam sami wybieramy, której placówce i co chcemy sprezentować, a następnie płacimy i już. To organizatorzy zajmą się dostawą – mówi Paulina Zarębska z bialskiego schroniska.

W „Gwiazdce dla bezdomniaka” udział bierze nie tylko schronisko z Białej Podlaskiej, ale także kilkadziesiąt innych placówek i fundacji z całej  Polski, m.in. z Warszawy, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Torunia czy Bydgoszczy. Ta akcja specjalna potrwa do końca roku, ale czworonogom pomagać będzie można także po jej zakończeniu. Platforma www.dlaSchroniska.pl działać będzie bowiem dalej. 

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza