OSZUSTWO NA POLICJANTA – ZATRZYMANY 20 LATEK

Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali 20-latka podejrzanego o udział w oszustwie „na policjanta”. Pod koniec października tego roku mężczyzna uczestniczył w przestępstwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego, w którym straciła ona 5 tys. zł.

Do zatrzymania doszło wczoraj na terenie powiatu łukowskiego. Jeszcze tego samego dnia 20-latek usłyszał zarzuty udziału w oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Kobieta wprowadzona w błąd w trakcie rozmowy telefonicznej była przekonana, że pomaga synowi, który spowodował wypadek drogowy i przekazała kurierowi pieniądze w kwocie 5 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-latek uczestniczył również w podobnym przestępstwie popełnionym na terenie Łukowa.

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego funkcjonariusze znaleźli również blisko 70 g, częściowo poporcjowanego w woreczki strunowe, białego proszku. Z wstępnych badań wynika, że może to być amfetamina.
Dzisiaj mieszkaniec pow. łukowskiego zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza