Nowa Prezes ZGL

Kryteria konkursowe spełniły dwie oferty. Wybrano 43-letnią Bernadetę Puczkę. Nowa szefowa urodziła się i mieszka w Białej Podlaskiej. Doświadczenie zawodowe zbierała na stanowiskach kierownikach w lokalnych firmach handlowych i teleinformatycznych. Od 15 czerwca zatrudniona w ZGL. Odpowiadała za nadzór nad miejską siecią internetową. 

 

– Tutaj się urodziłam, tutaj mieszkam, dlatego chciałam pracować na rzecz miasta. Kilka miesięcy temu związałam się z ZGL i zdążyłam już poznać firmę. Najważniejsze jest dla mnie wyprowadzenie jej na prostą. Na szczegółowe deklaracje dotyczące wizji pracy przyjdzie jeszcze czas. Świadomość kierowania tą spółka jest ogromnym wyzwaniem, ale chcę je podjąć – podkreśla Bernadeta Puczka.

 

Rada nadzorcza spółki oraz kierownik referatu nadzoru właścicielskiego bialskiego magistratu stawiają nowej prezes jasne cele. – Sytuacja przedsiębiorstwa stabilizuje się, dlatego najważniejsze dla miasta jest szybkie wdrożenie uchwały o sprzedaży mieszkań komunalnych. Chcielibyśmy także, aby spółka jeszcze lepiej wykorzystywała miejską sieć internetową, aby służyła mieszkańcom – podkreśla Lucjan Nowakowski.

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza