Szlachetna Paczka szuka Darczyńców!

Zakończyły się szkolenia wolontariuszy z udzielania tzw. „mądrej pomocy”. Po szkoleniach SuperW (czyli wolontariusze) udali się do rodzin, zgłoszonych wcześniej do projektu. Ich zadaniem było poznać ich trudną sytuację i zobaczyć czy starają się one zmienić swoją sytuację. 

W bialskim rejonie Szlachetnej Paczki jest łącznie blisko 50 rodzin włączonych do projektu. Obecnie trwa Kampania Szlachetnej Paczki, czyli szukania ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego dla innej osoby.

Kto może zostać Darczyńcą? Darczyńcą może zostać każdy, kto do finałowego weekendu wejdzie na stronę www.szlachetnapaczka.pl,  w znajdującej się tam bazie wybierze potrzebującą rodzinę  i przygotuje dla niej paczkę, która będzie odpowiedzią na konkretne potrzeby tej rodziny. 

Szkoły, instytucje oraz osoby prywatne, które chciałyby zostać darczyńcą i pomóc potrzebującym mogą zalogować się na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Następnie należy wybrać zakładkę: wybieram rodzinę, województwo i rejon.

Darczyńcy sami decydują, jakiej rodzinie chcą pomóc. Mają możliwość zapoznania się z sytuacją rodzin włączonych do projektu Szlachetna Paczka. 

Finał projektu odbędzie się 12 i 13 grudnia. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza