Jarmark Bożonarodzeniowy

– Chcieliśmy w ten sposób przywołać świąteczną atmosferę, znaną chociażby z dużych miast. Centrum miasta będzie miejscem wspólnej zabawy w ciepłym klimacie. Zapraszam bardzo gorąco już teraz do włączenia się w tą wyjątkową inicjatywę – mówi prezydent Dariusz Stefaniuk. 

Na Placu Wolności będziemy witali św. Mikołaja, usłyszymy i zobaczymy bialskie zespoły artystyczne, a także przejedziemy się bryczką. Mieszkańcy otrzymają także szansę nadania kartki i świątecznego listu, opieczętowanego złotym stemplem. Widowiskowo zapowiada się także pokaz rzeźbienia w lodzie i świąteczna parada szczudlarzy.

W centrum kupimy także m.in. choinkę, ozdoby i wszelkie gadżety niezbędne dla podkreślenia świątecznej atmosfery. Nie zabraknie także tradycyjnych akcji charytatywnych, bo 19 grudnia będzie można „przysiąść się” do Stołu Wigilijnego, przygotowanego we współpracy z Państwową Szkołą Wyższą. Dzień później odbędzie się natomiast licytacja paczek ofiarowanych przez polityków, sportowców i muzyków. 

– Gwarantujemy pozytywną atmosferę i profesjonalnie przygotowane stanowiska. Na Placu staną piękne domki, które oprócz celów handlowych stworzą świąteczny klimat. Mamy też bogaty program artystyczny, w którym przewidzieliśmy m.in. wspólne kolędowanie – wyjaśnia Zbigniew Kapela, dyrektor Bialskiego Centrum Kultury. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza