Nowy Zastępca

Nasza jednostka przeszła długą drogę reformy. Udało się wprowadzić wiele pozytywnych zmian. Po objęciu stanowiska zobowiązuję się nadal usprawniać straż, wyznaczać jej nowe zadania, wprowadzić dyscyplinę oraz rozwijać szeroko pojętą profilaktykę. To nie tylko Program Bezpieczna Biała, który odniósł ogromny sukces, ale również wiele innych inicjatyw służących mieszkańcom naszego miasta oraz instytucjom miejskim – podkreśla nowy zastępca.

 

Mimo nowych obowiązków, zastępca nie zamierza rezygnować ze swojej dotychczasowej działalności. Jedno z najbliższych zadań to szkolenie z samoobrony pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

 

Dotychczasowy zastępca Henryk Nędziak złożył rezygnację z piastowanego stanowiska, jednak nie żegna się z jednostką, pozostanie w jej szeregach.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza