Zaściankowe przysmaki

To oferta świąteczna Dworu Zaścianek. Są to dania z  mięsa na obiad, czyli piersi z gęsi i szynka z jelenia, udziec z indyka, polędwiczka wieprzowa, które po 10 minutach są  gotowe do podania gościom.

   

Wszystkie dżemy i konfitury zrobione są z owoców z włąsnego ogrodu lub lokalnych producentów, bez dodatku cukrów żelujących, a miody pochodzą z nadbużańskiej pasieki Wujka Marka. 
         

Oferta Zaścianka to również świece w postaci świątecznego aniołka, tworzone ręcznie z wosku pszczelego, które stworzą śliczną świąteczną dekorację. Idealne na świąteczny upominek będą również filcowe maskotki dworu oraz eko świece ręcznie robione, zdobione suszem kwiatowym i pachnące olejkami eterycznymi. Po wypaleniu tworzą dekoracyjny lampion na tea candle`s. 

Z wszystkich proponowanych produktów mogą Państwo skomponować świąteczny prezent dla swoich bliskich lub pracowników, który zostanie zapakowany w kosz wiklinowy – ręcznie wykonany.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIENIA NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza