Szpital ponownie w czołówce

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej został laureatem konkursu „PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ”.
W dniu 27 listopada 2015 r. na Zamku Lubelskim w Lublinie miało miejsce  uroczyste podsumowanie konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie – „PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ” Rok 2015. 

Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, który zajął III miejsce w kategorii pracodawców zatrudniających ponad 250 pracowników.
Celem przedsięwzięcia jest promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza