Mieli pecha, trafili na policjanta.

Po odmowie jeden z napastników próbował zaatakować przechodniów. Miał pecha. Trafił na policjanta, który obezwładnił atakującego, a po chwili usiłującego mu pomóc kolegę.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.30 w parku miejskim przy ul. Parkowej w Białej Podlaskiej. Dwóch przechodniów przechodziło obok siedzących na ławce nietrzeźwych mężczyzn. Ci zaczęli ich wyzywać, ale kiedy przechodnie nie reagując na zaczepki poszli dalej, najwyraźniej ich to rozzłościło. Obaj nietrzeźwi dogonili mężczyzn i pod groźbą pobicia zażądali od nich papierosów. Po odmowie jeden z nich usiłował uderzyć zaczepianego mężczyznę, ale ten uchylił się i błyskawicznie obezwładnił napastnika, a po chwili jego kolegę, który usiłował mu pomóc. 

Napastnicy mieli pecha. Trafili na policjanta służby kryminalnej, który będąc po służbie, wracał ze znajomym z zakupów w sąsiednim supermarkecie. Obu nietrzeźwych przewiózł na komendę wezwany w międzyczasie patrol policji. Jeden z nich próbował jeszcze uciekać, ale mundurowi szybko go zatrzymali. 

Dzisiaj z zatrzymanymi mieszkańcami Białej Podlaskiej (obaj w wieku 33 lat) będą wykonywane czynności procesowe. Policjanci zdarzenie zakwalifikowali jako usiłowanie wymuszenia rozbójniczego. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza