Nowy dyrektor Izby Celnej

Od 8 marca 2010 r. do 9 grudnia 2015 r. Izbą Celną w Białej Podlaskiej kierował insp. Remigiusz Woźniak.

Uroczyste przekazanie obowiązków nowemu dyrektorowi odbyło się zgodnie z ceremoniałem Służby Celnej i w obecności kadry kierowniczej oraz funkcjonariuszy i pracowników Izby Celnej w Białej Podlaskiej i podległych urzędów celnych.

Zwracając się do zebranych mł. insp. Waldemar Chaba odniósł się do pozycji Izby Celnej w Białej Podlaskiej, nazywając ją sercem polskiego cła –  m.in. z uwagi na sukcesy w walce z przemytem i wielkość obsługiwanego ruchu towarowego, jak też przywiązanie do wartości służby. Dziękując swemu poprzednikowi dyrektor W. Chaba wyraził słowa uznania dla dotychczasowych osiągnięć bialskiej izby celnej, podkreślając że zadanie kierowania jednostką przyjmuje z pokorą, świadomy odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa.

Ustępujący dyrektor insp. Remigiusz Woźniak podziękował funkcjonariuszom i pracownikom Izby Celnej w Białej Podlaskiej za kilkuletnią współpracę oraz wyrazy sympatii, z którymi spotykał się na co dzień. Zaznaczył, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zrealizować wiele ważnych projektów, które dobrze służą społeczeństwu – a to są wartości nadrzędne. Swojemu następcy życzył wielu sukcesów na nowym stanowisku. Podkreślił, że izbę celną przekazuje w bardzo dobre ręce.

****************

Mł. insp. Waldemar Chaba w cle pracuje od 1989 r.  Służbę rozpoczął  w Posterunku Celnym w Ostrowcu Świętokrzyskim. W latach dziewięćdziesiątych był m.in. kierownikiem posterunków celnych w Skarżysku Kamiennej i Starachowicach. Następnie, w 2000 r., pełnił obowiązki zastępcy dyrektora Urzędu Celnego Port Lotniczy Okęcie. Od 2001 do 2006 r. był zastępcą naczelnika Urzędu Celnego w Kielcach. W latach 2006-2008 zajmował stanowisko zastępcy dyrektora Izby Celnej w Kielcach, następnie w latach 2008-2013 – dyrektora Izby Celnej w Kielcach, a od 2014 roku do 9 grudnia 2015 roku – dyrektora Izby Celnej w Przemyślu.

Mł. insp. Waldemar Chaba ukończył studia na Wydziale Zarządzania Administracją Akademii Świętokrzyskej. Jest żonaty. Ma dwoje dzieci.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza