AZS AWF przegrywa z MKS-em Wieluń!

MKS Wieluń przyjeżdżał do hali przy ulicy Marusarza z równą ilością punktów, co jego dzisiejszy rywal. Wydawało się jednak, że to AZS AWF Biała Podlaska jest wyraźnym faworytem sobotniej konfrontacji. Ostatniej ligowej porażki bialczanie doznali 12 września w Sierpcu. – Nas mogą zahamować tylko kontuzje – mówił kilka tygodni temu Sławomir Bodasiński, asystent Dmitrija Tichonia.

Od początku zawody były niezwykle wyrównane, a żadna ze stron nie zamierzała odpuścić – gra toczyła się przecież o fotel lidera przed zimową przerwą. Obie drużyny grały przeciętnie w defensywie, o czym świadczy chociażby wynik 10:11 w 16. minucie. W 23′ to miejscowi prowadzili 15:13, z kolei przy zmianie stron na świetlnej tablicy widniał remis po 18.

Druga odsłona również miała podobny przebieg, bo zarówno MKS, jak i AZS długo nie potrafiły „przełamać” przeciwnika. Wydawało się, że owo przełamanie może nastąpić w 40. minucie – wówczas było 25:22. Tak się jednak nie stało. Na kwadrans przed końcem na świetlnej tablicy widniał remis po 27, a do rzutu karnego podszedł Marcin Stefaniec. Wychowanek Vive Kielce „położył” bramkarza, jednak i tak trafił w jego wyciągnięte ręce. W 50′ miejscowi po raz ostatni mieli w swoich rękach remis. Po golu Rafała Jaszczuka w 52. minucie było 30:31, jednak od tego czasu rozpoczął się „odjazd” ze strony podopiecznych Tomasza Derbisa. Nie mający nic do stracenia gospodarze ruszyli w pogoń, która zakończyła się niepowodzeniem. Wieluń wygrał w Białej Podlaskiej w stosunku 38:32.

W piątek bialczanie zmierzą się ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka.

źródło: www.lubsport 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza