Poznaliśmy najpiękniejszą studentkę bialskiego AWF


Zwyciężyła studentka pierwszego roku Marta Miniak, pochodząca z Rzeczycy koło Tomaszowa Mazowieckiego. Jej hobby to sport w każdej postaci, więc wybór bialskiej uczelni był oczywisty. Pozostałe miejsca przypadły Poli Zasadzkiej i Karolinie Jachymek. Najładniejszą fryzurę miała Patrycja Osypiuk.

Hala AWF już tradycyjnie pękała w szwach, a wszystkie kandydatki prezentowały się w różnych odsłonach. Największe emocje wzbudził oczywiście pokaz w bikini, niemniej efektownie dziewczyny prezentowały się w sukniach ślubnych i wieczorowych. Nie zabrakło także trudnych pytań od prowadzącego.

Ostatecznie o wyborze przesądził werdykt 14-osobowego jury, w którego składzie znaleźli się wykładowcy uczelni, sponsorzy oraz ubiegłoroczna miss. W przerwach między kolejnymi wyjściami kandydatek można było oglądać występy studentów AWF.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza