Koncert Olgi Szomańskiej

W tym niezwykłym świątecznym koncercie usłyszymy również nastroje utwory Zbigniewa Preisnera (Całą noc padał śnieg, Kolęda dla nieobecnych), nowe akustyczne wersje przebojów

Piotra Rubika (Miłość to wierność wyborowi, Strumień, Niech mówią że to nie jest miłość) oraz Anny German (A kiedy wszystko zgaśnie), a także wybrane utwory z autorskiej płyty “Nówka”

 

Olga Szomańska to aktorka, wokalistka, laureatka SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika).

 

Obecnie występuje w widowisku muzycznym „Krzyżacy rock-opera” w roli Danuśki Jurandówny oraz jako fryzjerka Paulette w musicalu „Legalna blondynka”. W kwietniu 2014 roku dołączyła do obsady serialu „M jak Miłość” w roli Marzenki.

 

Bialski koncert odbędzie się w niedzielę 27 grudnia o godzinie 19.00 w kościele bł. Honorata (ul. Terebelska 50a). Wstęp wolny. Oprócz Olgi Szomańskiej na pianinie zagra: Hadrian Filip Tabęcki.

 

Organizatorami koncertu jest: prezydent Dariusz Stefaniuk, Bialskie Centrum Kultury oraz parafia Błogosławionego Honorata.

Zamieszczony teledysk to próbka wokalnych możliwości Olgi Szomańskiej, która w duecie z
Maćkiem Miecznikowskim wykonuje co prawdą nie kolędę ale piękny utwór pt. “Zawsze jestem z Tobą”.

I na koniec taka ciekawostka – zdjęcia, montaż, korekcja barwna to praca bialczanina a obecnie mieszkańca Warszawy Pawła Lukomskiego. (Studio 35),
 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza