Ofiara mrozu w Białej Podlaskiej

Pierwsza ofiara tegorocznych niskich temper atur została ujawniona w Chełmie. 34-latek leżał na łóżku w pustostanie, w którym pomieszkiwał. Obok leżały puste butelki po alkoholu. W pomieszczeniu temperatura wynosiła -12 stopni Celsjusza. W podobnych okolicznościach ujawniono dziś kolejne wychłodzone osoby.

    

W Białej Podlaskiej w pustostanie ujawniono zwłoki 60-letniej kobiety, jak ustalono wczoraj spożywała alkohol. W Puławach z kolei, także w pustostanie ujawniono zwłoki 52-latka, który spożywał alkohol z kolegą. Niestety nie chciał z nim iść do schroniska. Wszystkie ofiary znaleziono w pustostanach, w których wcześniej spożywali alkohol.

UAKTUALNIENIE

Dziś około godziny 11.00 również w Łukowie został ujawniony mężczyzna, który najprawdopodobniej jest ofiarą mrozu i alkoholu. 31-latek został znaleziony przed domem. Wcześniej spożywał alkohol. 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza