Karnawałowy Koncert Chopinowski


Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na kolejny koncert. Tym razem 24 stycznia o godz 16.00 na auli Akademii Wychowania Fizycznego wystąpi Michał Szymanowski, jeden z najbardziej obiecujący polskich pianistów młodego pokolenia.

Urodzony w 1988 roku w Bydgoszczy, ukończył z wyróżnieniem Akademie Muzyczną w klasie fortepianu. Współpracował ze znakomitymi dyrygentami, takimi jak Alfredo Rugeles, czy Marek Pijarowski. Oprócz repertuary solowego, artysta często wykonuje również muzykę kameralną koncertując z Kwartetem Śląskim, Anną Marią Staśkiewicz i innymi artystami. W 2011 roku ukazał się jego debiutancki album “Piano Recital”. Krytycy opisują go jako “niepospolity talent, po którym można wiele oczekiwać”.

Bilety w cenie 50 zł są już dostępne w przedsprzedaży w restauracji “Verona” przy Ul Janowskiej 4/8 w godz. 12-20. tel 83/344 20 20.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza