Tony karmy trafią do bezdomnych zwierzaków

Internauci dzięki pośrednictwie platformy www.dlaSchroniska.pl w ramach akcji "Gwiazdka dla bezdomniaka" ufundowali prawie dwie tony karny dla bezpańskich psów i kotów. Część zapasów wkrótce znajdzie się w schronisku dla zwierząt Azyl w Białej Podlaskiej.

Akcja trwała w listopadzie i grudniu. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt schronisk oraz fundacji z całej Polski, które w ten sposób zbierały dla zwierzaków zapasy karmy na zimę. W efekcie do Białej Podlaskiej trafi część zapasów - mokrej oraz suchej karmy.
``Większa iloœść karmy przyda nam się w szczególnośœci teraz, bo na początku roku zawsze przybywa u nas psów i kotów`` -– podkreśla Paulina Zarębska z bialskiego schroniska

Portal oferuje możliwość wsparcia dowolnego schroniska, czy fundacji, ale także można wybrać konkretnego zwierzaka, do którego mogą trafić podarowane upoinki.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza