Posypały się wióry i papierosy

Przemyt wartych blisko 60 tys. z papierosów udaremnili funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej z Terespola. Kontrabanda ukryta była w jadącym z Brześcia pociągu towarowym.   

Skład towarowy relacji Brześć – Małaszewicze mundurowi skontrolowali w poniedziałek (15.02.) na stacji kolejowej w Terespolu. Liczącą w sumie 4,5 tys. paczek tytoniową kontrabandę funkcjonariusze znaleźli w dwóch wagonach: 3 tys. paczek opatrzonych białoruskimi znakami akcyzy w jednym i 1,5 tys. paczek takiego samego towaru w drugim z wagonów.  Pakunki z nielegalną zawartością ukryte były na ponad metrowej głębokości. Całość była skrzętnie przysypana oficjalnym ładunkiem, tj. wiórami drewnianymi. 

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia i właścicieli nielegalnego towaru. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Urząd Celny w Białej Podlaskiej.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza